Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Przyjmujemy wnioski na zakup węgla

Mieszkańcy Gminy Olszewo-Borki mogą już składać wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego na potrzeby gospodarstw domowych. Wyznaczonym dostawcą węgla dla gminy Olszewo-Borki została spółka Węglokoks S.A.

Ilość węgla dostępna dla jednego gospodarstwa domowego w ramach zakupu preferencyjnego wynosi: 1500 kg do 31 grudnia 2022 r. oraz 1500 kg od 1 stycznia 2023 r.  

Oferowany asortyment to:

Węgiel będzie posiadał niezbędne certyfikaty jakości. Cena sprzedaży  nie będzie przekraczała 2 000 zł brutto za tonę, niezależnie od asortymentu. Na miejscu surowiec będzie dystrybuowany przez Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo-Borki, ze składu zlokalizowanego w Olszewie-Borkach, ul. Warszawska 17C.

Wniosek o preferencyjny zakup węgla można złożyć w następujący sposób:

Wnioski będą podlegały sprawdzeniu – węgiel w preferencyjnej cenie mogą kupić od samorządu osoby uprawnione do dodatku węglowego. 

Po pozytywnej weryfikacji pracownik ZGK skontaktuje się indywidualnie z każdym zamawiającym i ustali termin odbioru węgla oraz kwotę zapłaty, której trzeba będzie dokonać w kasie Urzędu Gminy. 

Uwaga!
Wcześniejsze złożenie przez mieszkańców gminy deklaracje zapotrzebowania na węgiel nie są równoznaczne z możliwością zakupu węgla na preferencyjnych warunkach.

Informujemy również, że Gmina nie zapewnia transportu węgla pod wskazany adres. 

Niezbędne informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 29 691 13 03, bądź drogą e-mail: opal@olszewo-borki.pl

Wniosek do pobrania: PDFWNIOSEK O ZAKUP PREFERENCYJNY WĘGLA KAMIENNEGO.pdf (89,29KB)

 

Wersja XML