Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

III edycja „Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich” o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Rusza III edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Tegoroczny temat przewodni to polskie zwyczaje żniwne i dożynkowe. Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą do 12 marca 2023 roku.

„Ten Konkurs ukazuje, jak wiele Kół działa w całej Polsce oraz jak wspaniałe mają dokonania. To także sposobność, aby lepiej się poznać, nawiązać współpracę lub wymienić doświadczenia…” mówi Agata Kornhauser-Duda.

Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają się samodzielnie poprzez przesłanie pocztą elektroniczną na adres: konkurs.KGW@prezydent.pl

Materiał audiowizualny powinien: zawierać nazwę KGW oraz logo (w przypadku Kół, które nie posiadają loga, w materiale powinna znaleźć się nazwa Koła); prezentować najważniejsze informacje o Kole, w tym profil działalności oraz informacje o realizowanych przez Koło inicjatywach.

Materiał należy przesłać w formie jednego pliku, z wykorzystaniem jednej z platform do przesyłania plików (np. WeTransfer, FromSmash, MyAirBidge), a wygenerowany link przesłać w treści e–maila zawierającego kartę zgłoszeniową.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w Konkursie oraz zasad przeprowadzenia Konkursu, znajdują się w Regulaminie Konkursu: PDFRegulamin_III_edycji_Konkursu_dla_Kol_Gospodyn_Wiejskich_o_Nagrode_Malzo...pdf (449,75KB)

Więcej informacji: https://www.prezydent.pl/malzonka-prezydenta/inicjatywy/konkurs-dla-kol-gospodyn-wiejskich-o-nagrode-malzonki-prezydenta-rp

III_Edycja_KGW_Plakat_web.jpeg

Pliki do pobrania: 

1. Regulamin konkursu: PDFRegulamin_III_edycji_Konkursu_dla_Kol_Gospodyn_Wiejskich_o_Nagrode_Malzo...pdf (449,75KB)

2. Karta zgłoszeniowa pdf: PDFKarta_zgloszeniowa_Zalacznik_nr_1_do_Regulaminu.pdf (364,58KB)

3. Karta zgłoszeniowa docx: DOCXKarta_zgloszeniowa_Zalacznik_nr_1_do_Regulaminu.docx (20,29KB)

Wersja XML